Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom

Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd.

Chiny Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. Certyfikaty
Recommedation is good. Reception is professional. Demo training is also very great. Wish more online training after getting the machine.

—— James

Thanks for your kindly hospitality. Your company is very professional , we will have nice cooperation in the near future.

—— Elane

Good company with nice service and high quality and high reputation. One of our reliable supplier , goods are delivered in time and nice package.

—— John Lenson

Please develop more nice laser machines and with better prices, so we can sell your machines to more clients and gain larger markets. Thanks you.

—— Sammel

Thanks for your good after-sale service. Excellent training and technology support helps me a lot.

—— Keline

Thanks for Perfect Laser's lasting supporting and guidence. With your help and instruction, I win more market share.

—— George

Good support. Finally got it up and running. Neat gizmo to learn CNC laser

—— Abby

through very good communication all problems solved, satisfied with my purchase

—— Alexandra

Good packaging, received product well.

—— Lareina

Professional, very helpful, great price. Will use again for other items A++++++

—— Wanda

Im Online Czat teraz

Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd.

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Na calym swiecie
marki : Perfect Laser
Ilość pracowników : 100~110
Coroczne wyprzedaże : 8000000-10000000
Rok założenia : 1995
pc Export : 80% - 90%
Perfect Laser (Wuhan) Co., Ltd. jest profesjonalnym producentem przemysłowego sprzętu laserowego, zlokalizowanego w Chinach "Optyk Valley" - Wuhan City. Od 1995 roku Perfect Laser koncentruje się na rozwoju i produkcji różnego rodzaju maszyn laserowych i urządzeń CNC.
Nasze produkty to: maszyna do grawerowania laserowego, maszyna do cięcia laserowego, maszyna do znakowania laserowego, spawarka laserowa , laserowa maszyna do cięcia matrycowego, laserowa grawerka 3D , router cnc , przecinarka plazmowa , maszyna do znakowania kropkami , drukarka atramentowa , maszyna do gięcia listów CNC , i tak dalej. Ponad 20 serii, 300 typów. Spersonalizowane produkty i usługi zapewniające klientom znaczną przewagę. Ze względu na wysoką jakość naszych produktów i niezawodne działanie, są one szeroko stosowane w elektronice, sprzęcie, modelarstwie, odzieży, obuwiu, reklamie, drukowaniu i pakowaniu, zabawkach, a także w innych branżach.
Perfect Laser łączy w sobie światowy talent i technologię, posiada wysoko wykwalifikowany personel międzynarodowy. Od opracowania oprogramowania po projektowanie sprzętu, testowanie systemu, usługi techniczne są wykonywane przez personel techniczny i techniczny. Posiadamy dwie bazy badawczo-rozwojowe w Changchun i Wuhan City, znane instytucje szkolnictwa wyższego i instytucje badawcze w kraju i za granicą, ściśle współpracujemy z krajowymi wnioskami patentowymi dla 63, szereg podstawowych osiągnięć technologicznych i wskaźników technicznych na poziomie międzynarodowym poziom zaawansowany.
Aby zapewnić jakość i stabilność maszyny, stosujemy najnowocześniejszy sprzęt do produkcji i testowania, w tym miernik laserów CO2, szlifierki CNC, lusterko do skanowania, stabilny emulator napięcia o zmiennym napięciu, system fokusowania. Używamy termometru, trójwymiarowego przyrządu pomiarowego, laserowych dynamometrów, cyfrowego mostu i najnowocześniejszego sprzętu, aby sprawdzić jakość i wydajność naszego przemysłowego sprzętu laserowego na każdym etapie produkcji, aby zapewnić cięcie laserowe maszyny, maszyny do grawerowania laserowego, maszyny do znakowania laserowego i innego sprzętu jakość i stabilna wydajność.
Zapewniamy klientom niedrogą maszynę o wysokiej jakości. W celu osiągnięcia korzyści z Azji, pełne korzyści pod względem jakości i kosztów, zamówień kluczowych komponentów z Niemiec i Stanów Zjednoczonych oraz produkcji i produkcji w Chinach. Mamy najlepszy łańcuch dostaw w Chinach i producentów części oraz solidną historię jakości i innowacji, aby udowodnić naszą 17-letnią wydajność maszyny.

Wysoka jakość produktów i dobra reputacja, nasze produkty to nie tylko udana sprzedaż w Chinach i zostały wywiezione do ponad 120 krajów i regionów na świecie, w tym: Niemiec, Japonii, Włoch, Rosji, Japonii, Korei Południowej, Turcji, Brazylii , Indiach, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Arabii Saudyjskiej i innych krajach, produkty są przedmiotem wielkiego powitania i pochwały.


Nasz cel jest prosty: sprzedać najlepsze maszyny w najlepszych cenach i zapewnia najlepszą w branży obsługę klienta. Osobiście poznajemy każdego z naszych klientów i wiemy, jak odkryć najcenniejszą część naszej firmy jest Perfect Laser, aby pomóc innym w osiągnięciu ich celów.


Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat naszego przemysłowego sprzętu laserowego, skontaktuj się z nami! Czekamy na Twoje zapytania i cieszymy się na współpracę z Tobą.

Szczegóły kontaktu
Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Helen

Tel: + 0086-13971470845

Faks: 86-27-8678-3982

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)