Wyślij wiadomość
Created with Pixso. Do domu > O nas >

Firma Profil

ZOSTAW WIADOMOŚĆ
Wprowadzenie
Historia
Usługa
Nasz zespół
Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd.
test jest krajowym innowacyjnym i wysokotechnologicznym przedsiębiorstwem zajmującym się badaniami i rozwojem, produkcją
 • Chiny Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. Firma
Profil
 • Chiny Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. Firma
Profil
 • Chiny Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. Firma
Profil
 • Chiny Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. Firma
Profil
 • Chiny Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. Firma
Profil
 • Chiny Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. Firma
Profil
 • Chiny Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. Firma
Profil
 • Chiny Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. Firma
Profil
 • Chiny Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. Firma
Profil
 • Chiny Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. Firma
Profil
 • Chiny Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. Firma
Profil
 • Chiny Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. Firma
Profil
Wprowadzenie
Rynek Główny: Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent
Marki: Idealny laser
Ilość pracowników: 100~110
Roczna sprzedaż: 8000000-10000000
Rok utworzenia: 1995
Wypływ p.c.: 80% - 90%

Perfect Laser (Wuhan) Co., Ltd. jest profesjonalnym producentem przemysłowego sprzętu laserowego, zlokalizowanego w Chinach "Optics Valley" - Wuhan City.Perfect Laser koncentruje się na rozwoju i produkcji różnego rodzaju maszyn laserowych i urządzeń CNC.

 

                       Chiny Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. profil firmy 0

 

Nasze produkty obejmują:maszyna do grawerowania laserowego,maszyna do cięcia laserowego,maszyna do oznakowania laserowego,maszyna do spawania laserowego,maszyna do cięcia laserowego desek ścierowych,Maszyna do grawerowania laserowego 3D,Cnc router,nośnik plazmowy,maszyna do oznakowania kropkami,drukarka atramentowa,Maszyna do gięcia liter CNCZ powodu wysokiej jakości naszych produktów i niezawodnej wydajności, możemy oferować klientom produkty i usługi z dużą zaletą.są szeroko stosowane w elektronikach, sprzętu, produkcji modeli, odzieży, obuwia, reklamy, druku i pakowania, produkcji zabawek, a także innych gałęzi przemysłu.
 
                     Chiny Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. profil firmy 1
Perfect Laser zrzesza najlepsze światowe talenty i technologię, posiada wysoko wykwalifikowany międzynarodowy personel, od rozwoju oprogramowania po projektowanie sprzętu, testowanie systemów,usługi techniczne są realizowane przez profesjonalny i techniczny personelMamy dwie bazy badawczo-rozwojowe w Changchun i Wuhan City, znane instytucje szkolnictwa wyższego i instytucje badawcze w kraju i za granicą, ściśle współpracują z krajowymi wnioskami patentowymi dla 63,szereg podstawowych osiągnięć technologicznych i wskaźników technicznych na poziomie zaawansowanym na arenie międzynarodowej.
                  Chiny Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. profil firmy 2

 

Aby zapewnić jakość i stabilność maszyny, używamy najnowocześniejszego sprzętu produkcyjnego i testowego, w tym miernika laserowego CO2, szlifu CNC, lustra skanującego,Stabilny emulator mocy zmiennego napięcia przemiennegoI używamy pomieszczenia termostatycznego, trójwymiarowego instrumentu pomiarowego, dynamometrów laserowych, cyfrowego mostu,i najnowocześniejszy sprzęt do sprawdzania jakości i wydajności naszych przemysłowych urządzeń laserowych w każdym etapie produkcji, aby zapewnić nasze laserowe cięcie maszyny, maszyny do grawerowania laserowego, maszyny do oznakowania laserowego i inne urządzenia jakości i stabilnej wydajności.
 
Aby osiągnąć zalety Azji, pełną korzyść pod względem jakości i kosztów,zakup kluczowych komponentów z Niemiec i Stanów ZjednoczonychMamy najlepszy łańcuch dostaw w Chinach i producentów części, oraz solidną historię jakości i innowacji,Aby udowodnić, że nasze 17-letnie osiągi maszyny.
                  Chiny Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. profil firmy 3
Wysokiej jakości wydajność produktu i dobra reputacja, nasze produkty są nie tylko udane sprzedaży w Chinach, i zostały wyeksportowane do ponad 120 krajów i regionów na świecie, w tym: Niemcy,Japonia, Włochy, Rosja, Japonia, Korea Południowa, Turcja, Brazylia, Indie, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Arabia Saudyjska i inne kraje, produkty są przedmiotem wielkiego powitania i pochwały.

  Chiny Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. profil firmy 4
 
Nasz cel jest prosty: sprzedawać najlepsze maszyny w najlepszych cenach i zapewnić wiodącą w branży obsługę klienta.i wiemy jak odkryć najcenniejszą część naszego biznesu jest Perfect Laser, aby pomóc innym osiągnąć swoje cele.

Chiny Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. profil firmy 5

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat naszych przemysłowych urządzeń laserowych, nie wahaj się skontaktować z nami!
 
Chiny Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. profil firmy 6

 

 

Historia

Chiny Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. profil firmy 0

 

1995Firma zajmująca się dystrybucją dużych instrumentów medycznych.

 

2003, przemianowana na Wuhan Perfect Laser Co., Ltd. (Chiny), rozpoczęła działalność w dziedzinie produkcji i sprzedaży sprzętu laserowego.

 

2005, utworzyć międzynarodową grupę Perfect Laser (Wuhan) Co., Ltd. Stać się międzynarodową grupą co., Ltd, która kończy

 

Produkcja masowa, badania i rozwój w dziedzinie nauki i technologii, sprzedaż światowa i obsługa posprzedażowa.

 

2008, Uzyskał certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001:2000.

 

2009, uzyskał “Najbardziej konkurencyjna marka w Chinach”.

 

2010, Stać się najpopularniejszym producentem i eksporterem sprzętu laserowego w środkowym Chinach.

 

2011, Uzyskał certyfikat CE Unii Europejskiej, aby udowodnić stabilną niezawodność produktów.

 

2012, Stał się najbardziej wiarygodne i godne zaufania przedsiębiorstwa produkcyjne integralności, produkty eksportowane do ponad 130 krajów

 

krajów i regionów.

 

2013, Stać się doskonałym członkiem "Hubei Association of E-commerce Association", dokonać wspólnego postępu z innymi

 

członków poprzez wymianę wiedzy.

 

2014, uzyskał zgodę na złożenie wniosku o uznanie za "High-tech Enterprise" i uzyskał osiem patentów.

 

2015Został członkiem zarządu Hubei Association of E-commerce Association.

Usługa

Bezpłatne doradztwo przedsprzedażne / bezpłatne oznakowanie próbek

 

Perfect Laser oferuje 12 godzin szybkiej odpowiedzi przed sprzedażą i bezpłatne konsultacje.
Dostępne są bezpłatne próbki i testy.
Oferujemy zaawansowane rozwiązania dla wszystkich dystrybutorów i użytkowników.
 
Ścisła kontrola jakości produkcji
 
Przyjąć zaawansowane urządzenia testowe, takie jak: licznik mocy laserowej, maszyna do testowania laserowego, maszyna do przetwarzania CNC o wysokiej precyzji, maszyna pomiarowa 3D,Doskonałe ustawienie lasera kompletny i rygorystyczny system kontroli jakości, co gwarantuje doskonałą jakość naszych maszyn.
 
1-7 dni szybka dostawa
 
Mamy masową produkcję i zapasy gotowych przedmiotów, dla tych przedmiotów, oferujemy 5-7 dni szybki czas dostawy.Będziemy handlować jako klient priorytetowy i produkować ładunek w pierwszym czasie.
 
24-godzinny serwis posprzedażowy
 

Bezpłatna naprawa gwarancyjna(w tym siły roboczej i materiałów):bezpłatne usługi naprawcze w okresie gwarancji jakości oraz rozsądne opłaty za części zamienne i usługi konserwacyjne po okresie gwarancji jakości.Nigdy nie zwolnimy się z odpowiedzialności za wady własnego produktu..

 

Czas reakcji:Po otrzymaniu powiadomienia użytkownika zapewniamy 24-godzinne wsparcie techniczne po sprzedaży.
 
Części zamienne:niezbędne części zamienne są dostarczane do klientów wraz z produktami.
 
Bezpłatne szkolenie techniczne:integrative and normative technology training is available for free to customers by our technical personnel to ensure they are skilled in regular operations of hardware and software of products and they are able to estimate and solve small problems.
 
Wydarzenie telefoniczne:Nasz zespół ds. obsługi posprzedażowej zadzwoni do użytkownika co miesiąc w okresie gwarancji, aby sprawdzić stan pracy produktów i w razie potrzeby odkryć i rozwiązać problemy.
 
Uaktualnienie oprogramowania:długotrwałe utrzymanie systemu sterowania, ciągłe doskonalenie funkcji systemu i ciągłe aktualizacje oprogramowania.
 
Instrukcja dotycząca miejscausługa montażu jest dostępna.

 

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat naszych przemysłowych urządzeń laserowych, nie wahaj się skontaktować z nami!sprzedaż@perfectlaser.net , i z niecierpliwością czekam na współpracę.
 
 
           Chiny Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. profil firmy 0
Nasz zespół

 

 

Szkolenie jest podstawowym kursem dla wszystkich członków i zorganizujemy różne szkolenia, które pomogą nam poprawić nasze umiejętności i odkryć piękno życia.Doceniamy czas, który spędzamy razem na nauce i studium.

 

Chiny Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. profil firmy 0

 

Szkolenie przez profesora Yin dla "jak być wyjątkowym"

 

Chiny Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. profil firmy 1

Szkolenie przez menedżera Alibaby Wu dla "kultura firmy"

 

Na początku każdego miesiąca wyznaczamy sobie własne cele i nagrody, a jeśli grupa osiągnie swoje cele, może cieszyć się nagrodą, która należy tylko do zwycięzcy.Kolorowe zajęcia na zewnątrzCiesz się życiem.

 

Chiny Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. profil firmy 2