Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd.
Dom

Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd.

Chiny Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. Certyfikaty
Recommedation is good. Reception is professional. Demo training is also very great. Wish more online training after getting the machine.

—— James

Thanks for your kindly hospitality. Your company is very professional , we will have nice cooperation in the near future.

—— Elane

Good company with nice service and high quality and high reputation. One of our reliable supplier , goods are delivered in time and nice package.

—— John Lenson

Please develop more nice laser machines and with better prices, so we can sell your machines to more clients and gain larger markets. Thanks you.

—— Sammel

Thanks for your good after-sale service. Excellent training and technology support helps me a lot.

—— Keline

Thanks for Perfect Laser's lasting supporting and guidence. With your help and instruction, I win more market share.

—— George

Good support. Finally got it up and running. Neat gizmo to learn CNC laser

—— Abby

through very good communication all problems solved, satisfied with my purchase

—— Alexandra

Good packaging, received product well.

—— Lareina

Professional, very helpful, great price. Will use again for other items A++++++

—— Wanda

Im Online Czat teraz

Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd.

Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd.
<-Video Images->
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Na calym swiecie
marki : Perfect Laser
Ilość pracowników : 100~110
Coroczne wyprzedaże : 8000000-10000000
Rok założenia : 1995
pc Export : 80% - 90%
Wprowadzenie
Historia
Usługa
Nasz zespół
 

Perfect Laser (Wuhan) Co., Ltd. jest profesjonalnym producentem przemysłowych urządzeń laserowych, zlokalizowanym w chińskiej „Optics Valley” - Wuhan City.Od 1995 roku Perfect Laser skupia się na rozwoju i produkcji różnego rodzaju maszyn laserowych i urządzeń CNC.
                       Chiny Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. profil firmy 0
 
Nasze produkty obejmują: maszyna do grawerowania laserowego, maszyna tnąca laserem, maszyna do znakowania laserowego, spawarka laserowa, wycinarka laserowa do płyt matrycowych, Maszyna do grawerowania laserowego 3D, Router cnc, przecinarka plazmowa, maszyna do znakowania mikroudarowego, drukarka atramentowa, Maszyna do gięcia liter CNC, i tak dalej.Ponad 20 serii, 300 typów.Spersonalizowane produkty i usługi zapewniające klientom znaczną przewagę.Ze względu na wysoką jakość naszych produktów i niezawodne działanie znajdują szerokie zastosowanie w elektronice, sprzęcie, modelarstwie, odzieży, obuwiu, reklamie, poligrafii i opakowaniach, zabawkarstwie, a także w wielu innych gałęziach przemysłu.
Chiny Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. profil firmy 1
Perfect Laser skupia najlepsze na świecie profesjonalne talenty i technologie, zatrudnia wysoko wykwalifikowany międzynarodowy personel.Zestaw od rozwoju oprogramowania po projektowanie sprzętu, testowanie systemu, usługi techniczne są wykonywane przez personel profesjonalny i techniczny.Mamy dwie bazy badawczo-rozwojowe w Changchun i Wuhan City, znane instytucje szkolnictwa wyższego i instytucje badawcze w kraju i za granicą, ściśle współpracujemy z krajowymi zgłoszeniami patentowymi dla 63, szeregu podstawowych osiągnięć technologicznych i wskaźników technicznych na międzynarodowym poziom zaawansowany.
Chiny Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. profil firmy 2
Aby zapewnić jakość i stabilność maszyny stosujemy najbardziej zaawansowany sprzęt produkcyjno-testujący, w tym miernik laserów CO2, szlifierki CNC, lustro skanujące, stabilny emulator prądu zmiennego AC, system ogniskowania.Korzystamy z pomieszczenia pomiarowego z termostatem, trójwymiarowego przyrządu pomiarowego, dynamometrów laserowych, mostka cyfrowego i najnowocześniejszego sprzętu do sprawdzania jakości i wydajności naszego przemysłowego sprzętu laserowego na każdym etapie produkcji, aby zapewnić nasze cięcie laserowe Maszyna, maszyna do grawerowania laserowego, maszyny do znakowania laserowego i inny sprzęt, jakość i stabilna wydajność.
 
Zapewniamy klientom niedrogą, wysokiej jakości maszynę.W celu osiągnięcia zalet Azji, pełne korzyści w zakresie jakości i kosztów, zakup kluczowych komponentów z Niemiec i Stanów Zjednoczonych oraz produkcja i produkcja w Chinach.Mamy najlepszy łańcuch dostaw w Chinach i producentów części, a także solidną historię jakości i innowacji, aby udowodnić, że nasza 17-letnia wydajność maszyny.
Chiny Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. profil firmy 3
Wysoka jakość produktów i dobra reputacja, nasze produkty są nie tylko udaną sprzedażą w Chinach i zostały wywiezione do ponad 120 krajów i regionów na świecie, w tym: Niemcy, Japonia, Włochy, Rosja, Japonia, Korea Południowa, Turcja, Brazylia , Indiach, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Arabii Saudyjskiej i innych krajach produkty te są bardzo mile widziane i chwalone.

Chiny Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. profil firmy 4
Nasz cel jest prosty: sprzedawać najlepsze maszyny w najlepszych cenach i zapewniać najlepszą w branży obsługę klienta.Osobiście poznajemy każdego z naszych klientów i wiemy, jak odkryć najcenniejszą część naszej działalności to Perfect Laser, aby pomóc innym osiągnąć ich cele.

Chiny Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. profil firmy 5

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat naszych przemysłowych urządzeń laserowych, prosimy o kontakt!Czekamy na Twoje zapytania i czekamy na współpracę z Tobą.
 
Chiny Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. profil firmy 6

 

 

Szczegóły kontaktu
Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Helen

Tel: + 0086-13971470845

Faks: 86-27-8678-3982

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)