Wyślij wiadomość
Created with Pixso. Do domu >

Aktualności

Najnowszy przypadek firmy Perfect Laser's March Super Value zakupy

Perfect Laser's March Super Value zakupy

Sezon handlu zagranicznego w marcu tego roku, wiosna handlu zagranicznego rzeka ciepła. Perfect Laser Co., Ltd. jest profesjonalnym producentem sprzętu laserowego przemysłowego i sprzętu CNC z ponad 20-letnią historią.Nasze produkty zostały wyeksportowane do ponad 180 krajów i regionówDzięki dobrej jakości i usłudze, Perfect Laser cieszy się dobrą reputacją od klientów na całym świecie.Perfect Laser niniejszym wprowadza wiele zniżek:   Ciesz się ekskluzywną ceną na żywo. Mamy program na żywo w godzinach 9: 30-11: 30, 14: 50 - 16: 50 każdego dnia.   Obszar specjalnej oferty 22 produkty z ofertą specjalną w najniższej cenie.   Działania w zakresie rekomendacji dla stałych klientów Każdy, kto poleci nowym użytkownikom zakup naszego kierowcy podczas wydarzenia może dostać części maszynowe wart 100 dolarów za darmo.   Więcej kuponów czeka na ciebie w marcu. Zarezerwuj ponad 7000 dolarów i skorzystaj z zniżki 100 dolarów. Zarezerwuj więcej niż 3000 $ i skorzystaj z zniżki 50 $; Zarezerwuj więcej niż 2000 $ i skorzystaj ze zniżki 30 $; Zarezerwuj więcej niż 1000 dolarów i skorzystaj z zniżki 20 dolarów.   Klienci, którzy złożą zamówienie w marcu, otrzymają specjalnie zaprojektowany zestaw niebieskiej i białej porcelany.   Wzrost i rozwój Perfect Laser jest nierozerwalny od zaufania wielu klientów na całym świecie.Perfect Laser dokona wytrwałych starań, aby zapewnić każdemu klientowi wysokiej jakości produkty i przemyślane usługi przedsprzedażowe i posprzedażowe, aby osiągnąć korzystną współpracę między naszą firmą a klientami.   W tym marcu, idźmy dalej razem.  
2024-02-29
Czytaj więcej
Najnowszy przypadek firmy Jakie są zalety i wady maszyny do znakowania metalu?

Jakie są zalety i wady maszyny do znakowania metalu?

Jakie są zalety i wady metalowej maszyny do znakowania? Oznaczanie wyrobów lub materiałów przez maszyny do oznakowania metalu odbywa się za pomocą gazu pod wysokim ciśnieniem.wysokiej mocy metalowe igły ze stopu wykorzystywane są do uderzania materiału z wysoką częstotliwością, pozostawiając wysoką gęstość znaków matrycy kropkowej na powierzchni materiału.Ma on pewne wymagania dotyczące materiału oznakowania, przynajmniej w celu wytrzymania siły uderzenia bez uszkodzenia deformacji, a także z powodu uderzenia, czyni znaki oznaczone głęboko w powierzchni.Jest szczególnie odpowiedni do oznakowania materiałów metalowych.     Znaki utworzone przez oznaczenie kropkami pozostaną na powierzchni materiału na stałe, nie mogą być zmienione i nie będą rozmyte przez wpływy zewnętrzne.więc jest szeroko stosowany w produktach mechanicznychW przypadku narzędzi sprzętowych i innych wyrobów taki znak może jednoznacznie identyfikować model produktu, a po drugie, nie będzie łatwo go modyfikować w celu zapewnienia autentyczności produktu.   Maszyna do znakowania metalu ma również zalety prostej obsługi i wygodnego użytkowania. Może wyświetlać jasne i piękne znaki dla różnych rodzajów materiałów.Można łatwo wprowadzać tekst lub wzory kodu za pomocą oprogramowania komputerowegoW celu osiągnięcia zadowalającego efektu oznakowania, obecna maszyna do oznakowania metalu ma wiele typów, typy są specyficzne, takie jak maszyna do oznakowania samochodów, trójosiowa maszyna do oznakowania,maszyna do oznakowania znaków, itp. Nazwa wskazuje branżę oznaczania, do której ma zastosowanie.     Te profesjonalnie zaprojektowane modele maszyn do oznakowania są bardziej profesjonalne w swojej branży.znacznie poprawiono w zakresie praktycznych efektów i efektywności oznakowania..   Maszyna do znakowania metalu ma również zaletę łatwej konserwacji urządzeń i długiej żywotności.regularnie oczyszczane i smarowane, to może służyć przez długi czas.   Każda moneta ma dwie strony. Charakterystyka maszyny do znakowania metalu ogranicza również jej zastosowanie w pewnym stopniu.kryształ i inne kruche materiały o wysokiej twardości i łatwej do złamania, które nie mogą wytrzymać uderzenia. Nie jest możliwe użycie oznakowania kropkowego w celu osiągnięcia oznakowania w tych materiałach.zakres zastosowań maszyny do znakowania metalu jest ograniczony.   Krótko mówiąc, w porównaniu z maszynami do oznakowania laserowego jest on bardziej powszechnie stosowany, oznaczając większość materiałów metalowych i niemetalowych, z większą precyzją i szybszą prędkością oznakowania.   Aby uzyskać więcej informacji, kliknijDoskonały laser.maszyna do znakowania metalu.
2023-12-05
Czytaj więcej
Najnowszy przypadek firmy Maszyna do znakowania laserowego nadaje wyrobom ceramicznym bezprzewodową estetykę

Maszyna do znakowania laserowego nadaje wyrobom ceramicznym bezprzewodową estetykę

Maszyna do oznakowania laserowego nadaje wyrobom ceramicznym bezprzewodową estetykę Dzisiejsze maszyny do oznakowania ceramiki laserowej odgrywają ważną rolę w dzisiejszym przetwarzaniu ceramiki, zapewniając wydajne rozwiązania obróbcze dla dzisiejszych procesów oznakowania ceramiki.Przyjmuje pełne cyfrowe oznakowanie laserowe i unikalną technologię głębokiego rysowania selekcji laserowejMa wysoką stabilność, wysoką precyzję i wygodną obsługę, co umożliwia realizację nowatorskich procesów oznakowania, co zapewnia większe możliwości dla obecnego przetwarzania ceramiki. Istniejąca technologia laserowej maszyny do znakowania może spełniać precyzyjne przetwarzanie niektórych odpowiednich liczb, znaków, wzorów i innych informacji wielu rodzajów ceramiki,Tak, że ma wysoki sens artystyczny i modny. W przypadku niektórych znaków towarowych, numerów serii, dat lub wzorów i figur o szczególnych potrzebach urządzenie do oznakowania laserowego może osiągnąć najbardziej delikatny efekt oznakowania,Dając wyrobom ceramicznym inny urok modyJednocześnie efekt oznakowania jest trwały, odporny na zużycie, nie znikający, przejrzysty i teksturowany, co nie tylko wpłynie na oryginalną jakość wyrobów ceramicznych,ale także zwiększyć wartość wyrobów ceramicznychW dzisiejszych czasach, wraz z gwałtownym rozwojem technologii laserowej, zastosowanie lasera w dziedzinie technologii ceramicznych staje się coraz głębsze.Jak obecna maszyna do oznakowania laserowego metalu i lasera włóknistego, zapewnia więcej możliwości dla obecnego przetwarzania ceramiki.
2023-12-05
Czytaj więcej
Najnowszy przypadek firmy Kilka zalet idealnej drukarki laserowej

Kilka zalet idealnej drukarki laserowej

Kilka zalet idealnej drukarki laserowej   Po pierwsze, elastyczność laserowej drukarki atramentowej jest lepsza Drukarki laserowe przyniosły ogromny wpływ i konkurencję w sprzedaży dla przemysłu drukarskiego, który rozwija się od prawie dwóch dekad.Nie można zaprzeczyć, że jego zdolność adaptacji do tradycyjnych drukarek atramentowych jest nadal bardzo silna. jest silne, że niektóre drukarki laser nie zastąpią ich! Na przykład, przemysł kablowy, specjalny przemysł stalowy, itp.opieka medyczna i zdrowotna, chemikaliów gospodarstwa domowego, niektórych materiałów budowlanych, części samochodowych, urządzeń elektronicznych i innych gałęzi przemysłu mogą nadal być kompetentne, zwłaszcza linii produkcyjnych szybkiego napełniania.   Drukarka laserowa ma wyższą wydajność kosztową i nie wymaga żadnych materiałów zużywczych po konsumpcji.Brak zdolności adaptacyjnej często odzwierciedla mocne strony jednego aspektu, takie jak znaki przeciwfałszowania, takie jak wysokiej prędkości zero-niepowodzenia oznakowania, które są również jedną z zalet, że inne drukarki nie mogą zrobić.   Po drugie, stabilność drukarki laserowej jest lepsza   Niezależnie od producenta produktu, szczególnie ważne są wydajność i stabilność sprzętu.Czy to jest to, co nazywamy "laserową maszyną do oznakowania" czy "laserową drukarką atramentową" nazywaną przez osoby z wnętrzaW przypadku drukarki laserowej jest to bardzo wydajna i stabilna maszyna.Z punktu widzenia wskaźnika niepowodzenia, maszyna laserowa jest znacznie lepsza od drukarki.i może zidentyfikować dowolną czcionkę w komputerze. Maszyna do oznakowania laserowego przechodzi bezpośrednio przez komputer systemu WINDOW, każdy będzie go używać.i ilość informacji, które można zapisać jest duża, nadaje się do różnych produktów, dużej ilości informacji i może być oznaczony jednocześnie.zniekształcony zakres, którego niektóre drukarki nie potrafią.   Po trzecie, laserowa drukarka atramentowa jest bardziej przyjazna dla środowiska Wykorzystanie maszyny do cięcia laserowego, maszyny do grawerowania laserowego i drukarki laserowej jest w pełni zgodne z krajowymi lub lokalnymi wymogami ochrony środowiska.i miejsce użycia może być utrzymywane w czystości i czystościKażdy powinien wiedzieć, że materiały eksploatacyjne drukarki to substancje chemiczne łatwopalne i wybuchowe, które są niezwykle lotne.Łatwo uszkodzić inhalator.. W dzisiejszym społeczeństwie bezpieczeństwo jest problemem ważniejszym niż produkcja. Nikt nie może go lekceważyć. Bezpieczne i bezpieczne przedsiębiorstwo jest zrównoważonym rozwojem z perspektywami rozwoju.
2023-12-04
Czytaj więcej
Najnowszy przypadek firmy Cechy idealnej laserowej maszyny do znakowania laserowego CO2

Cechy idealnej laserowej maszyny do znakowania laserowego CO2

Cechy idealnej laserowej maszyny do oznakowania CO2   Wraz z rozwojem elektronicznej ery informacji, elektroniczne maszyny przemysłowe CO2 laserowe maszyny do oznakowania jest coraz bardziej faworyzowane przez przedsiębiorstwa,ze względu na szeroki zakres zastosowań: większość materiałów niemetalicznych może być grawerowana, np. papier, skóra, drewno, tworzywa sztuczne, szkło, tkanina, akryl, drewno, bambus, guma, kryształ, jade, ceramika, szkło i sztuczny kamień.   Seria maszyn do oznakowania laserowego Perfect Laser CO2 ma następujące cechy: Po pierwsze, oprócz tego, że maszyna może być używana samodzielnie, na linii produkcyjnej można również zainstalować inne kombinacje.   Po drugie, może być on szeroko stosowany w komponentach elektronicznych, akcesoriach elektrycznych, medycynie, żywności, rzemiosła, produktach skórzanych, produktach z tworzyw sztucznych i innych gałęziach przemysłu. Po trzecie, prędkość drukowania i oznakowania może spełniać wymagania wysokiej wydajności, szybkości i niezawodności w nowoczesnej produkcji na dużą skalę. Po czwarte, rurka laserowa z gazem CO2, system optyczny koncentrujący rozszerzacz wiązki i szybki skaner galwanometru są wykorzystywane w celu zapewnienia stabilnej wydajności, długiej żywotności i bezodpłatnej konserwacji.   Po piąte, w tranzystorach, komponentach układu chipowego, układach scalonych, kondensatorach ceramicznych, termistorach i innych trybach, takich jak znaki towarowe logo, znaki są jasne i piękne.   Po szóste, profesjonalny system oprogramowania do oznaczania oprogramowania sterowania maszyną do oznaczania opiera się na grafice wektorowej, która jest odpowiednia do obsługi oprogramowania back-end, takiego jak AutoCAD i Photoshop.System jest potężny i łatwy do opanowania..
2023-12-04
Czytaj więcej
Najnowszy przypadek firmy Szerokie zastosowanie maszyny do grawerowania laserowego w przemyśle przetwórczym

Szerokie zastosowanie maszyny do grawerowania laserowego w przemyśle przetwórczym

Szerokie zastosowanie maszyny do grawerowania laserowego w przemyśle przetwórczym   Wraz z ciągłym rozwojem technologii laserowej maszyny do grawerowania laserowego są szeroko stosowane w różnych dziedzinach, a jednocześnie promują szybki rozwój przemysłu przetwórczego.Grawerowanie laserowe to reakcja chemiczna, która wykorzystuje laser o wysokiej gęstości energii do lokalnego napromieniowania obrabiarkę, aby szybko odparować materiał powierzchniowy lub spowodować zmianę koloru w celu osiągnięcia grawerowania. Zgromadzone wiązki laserowe tworzą lekki nóż, który może usunąć powierzchnię materiału przedmiotu.i nie powstaje żadna mechaniczna wytłaczanie i siły zewnętrzne, więc przetworzona praca nie jest uszkodzona; ponieważ wiązka laserowa jest bardzo mała, obszar dotknięty ciepłem jest mały, obróbka jest wyrafinowana i skrupulatna,i może zakończyć proces, który nie może być zrealizowany przez tradycyjne obróbki mechanicznej, korozja, cięcie drutu, spawanie elektryczne i inne metody. Maszyna do grawerowania laserowego dla przemysłu: komponenty elektroniczne, klawiatury komputerowe z układem zintegrowanym (IC), biżuteria, zegarki, sprzęt, przyciski do telefonów komórkowych, materiały do butów, torebki,ubrania, haftowanie komputerowe, sprzęt medyczny, produkty z bambusa i drewna, prezenty rzemieślnicze, oświetlenie, meble, opakowania i druk, dekoracja reklamowa, znaki towarowe, modele zabawek i inne gałęzie przemysłu. Materiały odpowiednie do maszyny do grawerowania laserowego: stal węglowa, blacha ze stali nierdzewnej, sprzęt, kryształ, marmur, skóra, tkanina, wełna, papier, bambus, tworzywa sztuczne, pleksyglas, żywica, powłoka,Elektroodporność, płytka ognioodporna, szkło dwukolorowe, ceramika
2023-12-04
Czytaj więcej
Najnowszy przypadek firmy Precyzyjne cięcie idealnej maszyny do cięcia laserowego

Precyzyjne cięcie idealnej maszyny do cięcia laserowego

Precyzyjne cięcie idealnej maszyny do cięcia laserowego Obecnie stosowanie maszyny do cięcia laserowego Perfect jest coraz szersze, zwłaszcza w przemyśle odzieżowym.Wszystkie rodzaje rękawiczek i drukowania znaków towarowych wymagają przetwarzania laserowej maszyny do cięcia Dzięki szybkiemu rozwojowi przemysłu odzieżowego, różne style i wzory staną się głównym nurtem naszych czasów.Słodkie i kolorowe wydruki... są one w centrum uwagi nowoczesnej mody, a maszyna do cięcia laserowego jest główną pozycją na rynku przetwarzania odzieży.możliwe jest połączenie niektórych skomplikowanych i nieregularnych wzorów z komputerem i laserową maszyną do cięcia, aby osiągnąć precyzyjne cięcie. Przykładowo, idealna maszyna do cięcia laserowego, główne procesy obejmują cięcie tkaniny kamery, drukowanie cięcia kamery, cięcie pozycjonowania laserowego i tak dalej.Nie jest trudno dostrzec, że niezależnie od tego, czy jest to drukowanie odzieży lub prosty materiał z górnej części, wydajna, precyzyjna, szybka maszyna do cięcia laserowego zawsze była w centrum uwagi przemysłu odzieżowego i jest niezwykle wszechstronna. Oprócz przemysłu odzieżowego, o którym wspomniano powyżej, również przemysł obuwniczy, a do cięcia wykorzystywane są również maszyny do cięcia laserowego.jest również odpowiedni do niektórych wzorów haftowych i wzorów tkanych marki towarowejW dzisiejszych niezwykle szeroko stosowanych, laserowa maszyna do cięcia może zdecydowanie stać się pięknym krajobrazem. Pod wpływem maszyny do cięcia laserowego włókna, maszyny do grawerowania laserowego i maszyny do oznakowania laserowego, maszyna do cięcia laserowego jest prosta w obsłudze,wysoka wydajność i dobra precyzja cięcia, dzięki czemu nadaje się do przemysłu odzieżowego, obuwniczego, zabawek, elektroniki, reklamy itp. Staje się niezbędną bronią przetwórczą na rynku.
2023-12-04
Czytaj więcej
Najnowszy przypadek firmy Maszyna do cięcia laserowego w maszynach rolniczych

Maszyna do cięcia laserowego w maszynach rolniczych

Maszyna do cięcia laserowegoW Chinach, przemysł produkcji maszyn rolniczych rozwija się szybko.tendencja rozwoju automatyzacji w sprzęcie rolnymWraz z ciągłą modernizacją produktów rolnych i rozwojem nowych produktów, nowy sposób przetwarzania zapewnił nowe zapotrzebowanie.technologia numerycznego sterowania i automatyzacji oraz zastosowanie zaawansowanych technologii przyspieszą proces modernizacji rolnictwa w Chinach.   Wraz z gwałtownym rozwojem przemysłu maszyn rolniczych i przyspieszającą modernizacją potrzebuje bardziej zaawansowanych środków przetwarzania laserowego, aby skrócić cykl rozwoju produktu,poprawa efektywności produkcji, zwłaszcza w zakresie rozwoju nowych produktów złożonych części laserowych. become the important way to enhance agricultural products and equipment manufacturing industry modernization degree of new growth points and an important technical support for transforming traditional agricultural machinery manufacturingWierzymy, że szerokie zastosowanie przetwarzania laserowego może sprzyjać szybkiemu rozwojowi przemysłu maszyn rolniczych, a dzięki nowej technologii,Przedsiębiorstwa rolnicze tworzą więcej możliwości. Aby uzyskać więcej informacji, kliknijmaszyna do cięcia laserowego 
2023-12-04
Czytaj więcej
Najnowszy przypadek firmy Jakie są zalety spawarki laserowej ze stali nierdzewnej?

Jakie są zalety spawarki laserowej ze stali nierdzewnej?

Jakie są zalety maszyny do spawania laserowego ze stali nierdzewnej?   Obecnie stal nierdzewna jest preferowana w wielu gałęziach przemysłu ze względu na odporność na korozję oraz doskonałe właściwości fizyczne i mechaniczne w wysokich temperaturach.Coraz więcej produktów ze stali nierdzewnej pojawia się w naszym życiuW przypadku spawania wyrobów ze stali nierdzewnej tradycyjną metodą jest spawanie łukowe argonowe i spawanie elektryczne.ale te dwie metody spawania są łatwe do wywołania deformacji i pęknięcia produktów ze stali nierdzewnej.   1. Maszyna do spawania laserowego ze stali nierdzewnej ma szybką prędkość spawania, wysoki współczynnik głębokości, małą szerokość spawania, małą strefę dotkniętą ciepłem i małą deformację;   2. spawanie jest gładkie, piękne, nie ma potrzeby zajmować się po spawaniu lub po prostu obsługiwać pracę;   3. Nie będzie on pod wpływem czynników zewnętrznych i może być spawany w szklarni lub w szczególnych okolicznościach, sprzęt laserowy jest prosty i łatwy w obsłudze;   4. Dobry elastyczny spawalniczy. Bezkontaktowe spawanie na odległość można przeprowadzić na częściach, które są trudne do spawania wiązką laserową.W procesie spawania nie powstaje duża ilość dymu i iskry elektrycznej, co jest bezpieczne i oszczędne.   5Niskie koszty produkcji, dobre działanie urządzeń, niewiele awarii w procesie spawania.   Dzięki szerokiemu zastosowaniu sprzętu do spawania laserowego cena maszyny do spawania laserowego ze stali nierdzewnej jest również w zakresie, który ludzie mogą sobie pozwolić.Maszyna do spawania laserowego ze stali nierdzewnej opracowana przez producenta sprzętu do spawania laserowego Perfect Laser jest przeznaczona głównie do materiałów o cienkiej ścianie. Spawanie części może zrealizować spawanie miejscowe, spawanie tylne, spawanie stosu i spawanie uszczelniające. Jest szeroko stosowany w komunikacji mobilnej, oryginałach elektronicznych, biżuterii, produktach sprzętowych,instrumenty precyzyjne, części samochodowe, rzemiosła, prezenty i inne branże.   Aby uzyskać więcej informacji, kliknij na Perfect Lasermaszyna do spawania laserowego.
2023-12-02
Czytaj więcej
Najnowszy przypadek firmy Rozwój i zastosowanie znakowania laserowego w technologii kodów kreskowych

Rozwój i zastosowanie znakowania laserowego w technologii kodów kreskowych

Rozwój i stosowanie Marker laser dlaba)r technologia kodowania Technologia kodów kreskowych powstała w latach 20. XX wieku w laboratorium Westinghouse, wynalazca George Kamud znalazł ją w automatycznym sortowaniu dokumentów pocztowych.I każda myśl o zastosowaniu technologii elektronicznej w tym czasie była bardzo nowa i zaskakująca.   Jego oryginalnym pomysłem było wykonanie znaku kodu kreskowego na kopercie.Kamud wynalazł najwcześniejszy kod kreskowySchemat projektowania jest bardzo prosty, tj. jedna "stryczka" oznacza liczbę "1", a dwie "stryczki" wskazują liczbę "2", i tak dalej.Potem wynalazł urządzenie do odczytu kodów kreskowych składające się z podstawowych elementów: skaner (zdolny do emitowania światła i odbierania światła odblaskowego); metoda określania pasma i przestrzeni odblaskowego sygnału, tj. cewki pozycjonowania krawędzi;i wykorzystując wyniki pomiarów.   Pojawienie się kodów kreskowych jest nowym zastosowaniem technologii kodów kreskowych w rzeczywistości.Kod kreskowy to specjalny symbol, który przekształca cyfrowy kod reprezentujący informacje na temat towaru w równoległe linie ułożone według zestawu zasad.W 1970 r. amerykański przemysł spożywczy zajął pierwszą pozycję w stosowaniu tego kodu kreskowego na opakowaniach żywności, który został rozszerzony na cały świat.,i jest "wspólnym językiem", w którym towar jest sprzedawany na rynku międzynarodowym.   Kody kreskowe są podstawą modernizacji handlowej i są biletami wejściowymi dla towarów wchodzących do supermarketów i sklepów skanujących POS.Kiedy klient kupuje towar i płaci w kasie, kasjer po prostu odbiera towar z kodem kreskowym na scenie wyposażonej w skaner laserowy i szybko wprowadza numer poniżej kodu kreskowego do komputera,poprzez zapytanie i przetwarzanie danych, maszyna może natychmiast zidentyfikować producenta produktu, nazwę, cenę i inne informacje o produkcie oraz wydrukować listę zakupów.,W tym celu należy zapewnić, aby systemy informacyjne dotyczące produkcji, dostaw i sprzedaży były w pełni dostępne dla użytkowników.Obecnie jest ich około 700.W Chinach powstało ponad 1000 sklepów z skanerami POS.Kod kreskowy stał się koniecznym warunkiem wejścia towarów do supermarketuKod kreskowy to jedyny sposób, w jaki przedsiębiorstwa mogą poprawić swoją konkurencyjność na rynku i zwiększyć swój eksport.i jest to również technologia dla producentów do dostosowania struktury produktu w odpowiednim czasieW ostatnich latach wiele miast w Chinach (takich jak Pekin, Szanghaj, Fujian itp.) udokumentowało, że wszystkie towary bez kodu kreskowego nie mogą wchodzić do supermarketu. Główne produkty China Perfect Laser podzielone są na urządzenia do oznakowania i urządzenia do przetwarzania.maszyna do pieczętowania znaków, itp. Oprogramowanie do obróbki obejmuje: maszynę do grawerowania laserowego, maszynę do spawania laserowego, maszynę do cięcia laserowego, maszynę do cięcia plazmowego, maszynę do grawerowania mechanicznego itp., w sumie 10 serii,więcej niż 100 modeliZapewnienie klientom spersonalizowanych produktów i usług ma znaczące zalety.
2023-12-02
Czytaj więcej
Najnowszy przypadek firmy Jaka jest zaleta lasera do oznakowania CO2 w porównaniu z drukarką atramentową?

Jaka jest zaleta lasera do oznakowania CO2 w porównaniu z drukarką atramentową?

Jakie są zalety laserowej maszyny do znakowaniaw porównaniu zDrukarka atramentowa? Technologia laserowej maszyny do oznakowania jest bardziej zaawansowaną technologią niż technologia kodowania atramentem.. Maszyna do oznakowania laserowego znacznie poprawia problemy tradycyjnej maszyny do kodowania, zwiększa niezawodność i elastyczność sprzętu,i nadaje się do różnych materiałów metalowych i niemetalowychZasada działania maszyny do oznakowania laserowego polega na zbieranie lasera o bardzo wysokiej gęstości energii na powierzchni obiektu, który ma być oznakowany,aby odparować materiał warstwy powierzchni w bardzo krótkim czasie, i dokładnie kontrolować skuteczne przemieszczanie wiązki laserowej, precyzyjnie wypalając delikatne wzory lub tekst, więc oznakowanie laserowe jest najbardziej ekologicznym bezpiecznym urządzeniem oznakowania. Zalety maszyn do oznakowania laserowego są następujące:   1- zmniejszenie kosztów produkcji, zmniejszenie zużycia i poprawa wydajności produkcji;   2, efekt przeciwdziałający fałszowaniu jest oczywisty, technologia oznakowania laserowego może skutecznie hamować identyfikację produktu i fałszowanie;   3, sprzyja rejestrowaniu produktów, laserowa maszyna do oznakowania może odtwarzać numer partii daty produkcji, zmiany itp. Może sprawić, że każdy produkt uzyska dobrą wydajność śledzenia;   4, zwiększyć wartość dodaną, można sprawić, że produkt będzie wyglądał na wyższą jakość.   5. urządzenie jest niezawodne, maszyna do oznakowania laserowego ma dojrzałą konstrukcję przemysłową, stabilną i niezawodną wydajność, może pracować nieprzerwanie przez 24 godziny   6, ochrona środowiska, bezpieczeństwo, maszyna do oznakowania laserowego nie wytwarza żadnych substancji chemicznych szkodliwych dla ludzkiego ciała i środowiska.To przyjazny dla środowiska produkt wysokiej technologii.;   7. Maszyna do znakowania laserowego może drukować dużą ilość danych w bardzo małym zakresie. Laser może być oznakowany na materiale produktu bardzo cienką wiązką. Dokładność druku jest niezwykle wysoka,kontrola jest dokładna, a treść druku jest wyraźnie i doskonale interpretowana.całkowicie izoluje zanieczyszczenia chemiczne, a także stanowi ścisłą ochronę dla operatorów, zapewniając czystość i uporządkowanie miejsc produkcji, zmniejszając emisję hałasu po inwestycji.   Więcej informacji, proszę kliknij Perfect LaserMaszyna do oznakowania laserowego CO2
2023-12-02
Czytaj więcej
Najnowszy przypadek firmy Różnica między maszyną do znakowania laserem światłowodowym a maszyną do znakowania laserem Co2

Różnica między maszyną do znakowania laserem światłowodowym a maszyną do znakowania laserem Co2

W dzisiejszych czasach maszyna do oznakowania laserowego włókna i maszyna do oznakowania laserowego CO2 mogą być maszyny do oznakowania laserowego, które mają najlepszą jakość i stosunkowo niską cenę.Maszyna do oznakowania laserowego może być nazywana maszyną do grawerowania laserowego, drukarka laserowa, maszyna do rzeźby laserowej, ale wciąż jest wiele osób, które nie wiedzą o różnicy między maszyną do oznakowania laserowego włókna i maszyną do oznakowania laserowego CO2.Dwie maszyny do oznakowania laserowego różnią się głównie w wydajności maszyny, obszary zastosowań i materiały. Po pierwsze, parametry i właściwości maszyny Maszyna do oznakowania laserowego włókna: wysokiej wydajności konwersja elektro-optyczna, cała maszyna zużywa mniej niż 500 w, co stanowi jedną dziesiątą maszyny do oznakowania laserowego w stanie stałym pompowanej lampą,które znacznie oszczędzają energięWysoka prędkość obróbki, która jest dwa do trzech razy większa niż tradycyjna maszyna do znakowania, żywotność urządzenia laserowego wynosi ponad 100000 godzin.   Maszyna do oznakowania laserowego CO2: duża moc laserowa, która może grawerować i cięć wiele rodzajów produktów niemetalicznych.   Po drugie, zastosowanie w przemyśle i odpowiedni materiał   Maszyna do oznakowania laserowego włókna: metale i wiele materiałów innych niż metale, stopy o wysokiej twardości, tlenek, pokrycie, powłoka, ABS, żywice epoksydowe, tusze, tworzywa sztuczne itp.,Maszyna do oznakowania laserem włóknistym jest szeroko stosowana w plastikowych przejrzystych kluczach, układy komputerowe, komponenty produktów cyfrowych, maszyny precyzyjne, biżuteria, sprzęt sanitarny, narzędzia pomiarowe, zegary, okulary, urządzenia elektryczne, komponenty elektroniczne, akcesoria sprzętowe,narzędzia sprzętowe, komponentów komunikacji komórkowej, części samochodowych, wyrobów z tworzyw sztucznych, sprzętu medycznego, materiałów budowlanych, rur i innych gałęzi przemysłu;   Maszyna do oznakowania laserowego CO2: stosowana w produktach papierowych, skórzanych, tkaninowych, akrylowych, epoksydowych, akrylowych, wełnnych, tworzyw sztucznych, ceramicznych, kryształowych, jadeitowych, bambusowych.Maszyna do oznakowania laserowego CO2 jest szeroko stosowana we wszystkich rodzajach towarów konsumenckich, opakowania spożywcze, opakowania napojów, opakowania medyczne, ceramika budowlana, akcesoria do odzieży, skóra, cięcie tekstyliów, prezenty rzemieślnicze, wyroby gumowe, płyty muszli, dżinsy,meble i inne przemysły.
2023-12-01
Czytaj więcej
1 2 3 4 5 6 7 8