Wyślij wiadomość
Created with Pixso. Do domu > O nas > Wnioski >

Wykorzystywane w codziennym życiu.

Wykorzystywane w codziennym życiu.

2023-11-09

Na ulicy wszędzie widać jasne reklamy, takie jak tytuł centrum handlowego, lub znak sklepu, itp.

  Maszyny do gięcia litery kanałunadają się do zastosowań w przemyśle reklamowym, na przykład do produkcji znaków reklamowych, billboardów, znaków LED, znaków tytułowych itp.My Perfect Laser możemy dostarczyć kilka modeli tego.

   PEL-700jest jednym z rodzajów trójkanałowych maszyn do gięcia liter z podwójnym urządzeniem podwójnej łuku.a grubość obróbki metalowej maszyny do produkcji znaków wynosi do 1.20mm. Uczciwy interfejs człowiek-komputer ucieleśnia zaawansowany poziom produkcji sprzętu automatycznego, ekran dotykowy zastępuje skomplikowany komputer, umożliwia pracę poza linią, łatwą obsługę,i szybciej i stabilniej..

    PEL-600Ajest Na podstawiePEL-600, struktura sprzętu jest precyzyjna i ekonomiczna, jest preferowanym wyposażeniem wysokiej klasy dla wszystkich rodzajów materiałów aluminiowych (kolorowa płytka aluminiowa, jednoobrzeżne, podwójne obrzeża, itp.).jest bardzo dostępny dla szerokości materiału od 30 mm do 128 mm.Zgięcie galwanizowanej arkusza może również odczytywać plik projektu w takim formacie jak DXF, AI, dopasowując do pliku grawerowania.