Wyślij wiadomość
Created with Pixso. Do domu > O nas > Wnioski >

Wyrafinowany wzór w szkle

Wyrafinowany wzór w szkle

2023-11-21

Wspaniały wzór w szkle

Efekt ten powstaje dzięki3D grawer kryształowy laserowy
W naszym codziennym życiu możemy zobaczyć małe szklane rzemiosła na rynkach, wewnątrz rzemiosła, mają ładne wzory, które używają 3D Crystal Laser Engraver,i w 3D laserowej grawerowania maszyny jest szeroko stosowany na laserze grawerowania kryształowego i szkła, akrylowe wnętrze rzeźby grawerowania z różnych obszarów grawerowania: duży rozmiar 3D grawer laserowy, średniej wielkości 3D grawer maszyny, małych rozmiarów 3D grawer itp.Można go użyć do wykonania portretów 3D.
Nasza firma ma kilka typów, w tym wszystkie w jednym, duże platformy robocze, itp.
Pierwsza dotyczyPE-DP-A1Jest powszechnie stosowany w turystyce, hotelach, pracowniach fotograficznych, galeriach, reklamie, personalizacji prezentów, zabawkach i innych branżach.
Drugim jestPE-DP-1530,odpowiedni do dekoracji ścian architektonicznych, artykułów domowych i oglądania zdjęć sztuki, studiów fotograficznych, galerii, znaków reklamowych, wyświetlania kultury korporacyjnej,technologia dekoracji szkła, dekoracja mebli szklanych, dekoracja szklana na indywidualną potrzebę.
W przeciwnym razie możesz wybrać tę.PE-DP-A2, jest oparta na PE-DP-A1, który jest wyposażony w kamerę CCD, jest bardziej precyzyjna.