Wyślij wiadomość
Created with Pixso. Do domu > O nas > Wnioski >

Ozdobimy dom, możemy użyć drukarki ściennej, aby dekoracja była lepsza.

Ozdobimy dom, możemy użyć drukarki ściennej, aby dekoracja była lepsza.

2023-11-09

  Drukarka do malowania ścianjest szeroko stosowany w dekoracji domu, branży reklamowej, kulturalnej i edukacyjnej, propagandzie rządowej, dekoracji hotelowej, muzeum doświadczeń artystycznych itp.Możemy dostarczyć trzy rodzaje drukarki ściennej.

Nasz produktPE-H40Specjalizuje się w druku ściennym, możecie wybierać atrament (UV lub atrament wodny), wyposażony jest w 12-calowy ekran sterowania LCD, łatwy w obsłudze i wywożeniu do pracy.Przyjmuje unikalną technologię pozycjonowania cyfrowego i druku partycji obrazu, z pozycjonowaniem czerwonego światła.

Drugi dotyczy drukarki UV.PE-UV40,jest szeroko stosowany do ścian wewnętrznych i zewnętrznych.przyjmuje popularną na rynku ramę H, system ciągłego dostarczania atramentu syfonem, automatyczną indukcję z dwoma czujnikami,technologia mikropiezoelektrycznego atramentu atramentu i zmienne krople atramentu, co czyni drukowanie bardziej żywym i realistycznym.

Ostatni toPE-S10, może drukować na ścianie i podłodze Maksymalna prędkość rozpylania może osiągnąć 64m2/h. Jest to szybkie, jednorazowe obrazowanie, o jasnych kolorach i nie zgasnie