Wyślij wiadomość
Created with Pixso. Do domu > O nas > Wnioski >

Jaki jest związek pomiędzy metalowymi częściami a naszą maszyną do oznakowania laserowego?

Jaki jest związek pomiędzy metalowymi częściami a naszą maszyną do oznakowania laserowego?

2023-11-09

Jaki jest związek pomiędzy metalowymi częściami a naszą maszyną do oznakowania laserowego?

Nasze maszyny do oznakowania laserowego mogą znakować większość materiałów metalowych, na przykład węglowodór ze stali nierdzewnej na stali miękkiej, stali aluminiowej, mosiądzu, miedzi, cynku itp.I może również zaznaczyć na kilku materiałach nie-metalowychNa przykład, rurki z PVC, tabliczki obwodów, kable drukowane, etykiety dla uszu zwierząt, krzemu, ceramiki, żarówki LED, itp.

Maszyny do oznakowania laserowego mają różne rodzaje,Maszyna do oznakowania laserowego, maszyna do oznakowania laserowego CO2,maszyna do oznakowania laserowego ultrafioletu ((maszyna do oznakowania laserowego UV),maszyna do oznakowania laserowego 3D ((może oznaczać na zakrzywionych materiałach).

   Maszyna do oznakowania laserowego,jest jednym z naszych głównych produktów,jest głównie stosowany do wyższej precyzji oznakowania, takich jak przyciski telefonów komórkowych, plastikowe przejrzyste klucze, komponenty elektroniczne, obwody zintegrowane (IC),urządzenia elektryczne, produkty komunikacyjne, artykuły sanitarne, narzędzia, akcesoria, noże, okulary i zegarki, biżuteria, części samochodowe, klamry bagażowe, naczynia kuchenne, wyroby ze stali nierdzewnej i inne gałęzie przemysłu.

    Maszyna do oznakowania laserowego CO2stosowane w produktach farmaceutycznych, produktach higieny osobistej, opakowaniach tytoniowych, żywności i napojów, winach, produktach mlecznych, etykietach odzieży, skórze, komponentach elektronicznych, materiałach budowlanych, produktach chemicznych,wyroby metalowe i inne znaki w zakresie produkcji i daty ważności, numer serii, częstotliwość, nazwa przedsiębiorstwa, znak towarowy i logo, grafika itp. oraz tekst.

    Maszyna do oznakowania laserem UVjest powszechnie stosowany w branży oznakowania 3C, a także w mikroobróbce przemysłowej, w tym oznakowaniu różnych materiałów, tworzyw sztucznych, szkła, drukowania LED, szybkiego wytwarzania prototypów laserowych,usuwanie powłok metalowych i niemetalowych, przetwarzanie płytek krzemowych i tak dalej.

    Maszyna do oznakowania laserowego 3Dstosuje się do płytek krzemowych, ceramiki, tworzyw sztucznych, gumy, żywicy epoksydowej, ABS, tuszu drukowania, pokrycia, opryskiwania, powlekania folii i specjalnej obróbki powierzchni.