Wyślij wiadomość
Created with Pixso. Do domu > O nas > Wnioski >

Jakie produkty można spać za pomocą lasera?

Jakie produkty można spać za pomocą lasera?

2023-11-09

Maszyna do spawania laserowego wykorzystuje impulsy laserowe o wysokiej energii do zakończenia spawania poprzez podgrzanie niewielkiej części na małych obszarach.płaskie spawanie i piękny wyglądW Chinach stosowana jest nowa technologia spawania laserowego.Jednak nadal wiele osób nie wie, jakie produkty może spawać lasera.Perfect Laser chciałby przedstawić szczegółowe wprowadzenie w następujący sposób.

 

1Przemysł elektroniczny części telefonów komórkowych

 

Chińska maszyna do spawania laserowego może realizować przetwarzanie mikro-spawania na częściach telefonów komórkowych.maszyna spawalnicza laserowa CNC może spawać różne metalowe części na produktach elektronicznych, takich jak telefony komórkowe, a spawanie jest mocne i nie powoduje deformacji.

 

2Przemysł samochodowy

 

Z gwałtownym rozwojem technologii spawania laserowego, przemysłowe linie produkcyjne spawarek laserowych zostały zastosowane w przemyśle motoryzacyjnym na dużą skalę,i stały się jednym z ważnych łańcuchów przemysłu motoryzacyjnego.

 

3.Sprzęt do spawania wyrobów łazienkowych

 

W dzisiejszych czasach wymagania dotyczące środków sanitarnych stają się coraz większe.Efekt spawania będzie gładki i piękny poprzez zastosowanie CNC laserowej maszyny spawania.

 

4.Metalowa pleśń

 

Technologia spawania laserowego jest często stosowana do naprawy zużycia form.Po naprawie formy nie wystąpi żadna deformacja lub porowatośćPołączenie lasera CNC z technologią komputerową zwiększa stopień automatyzacji i umożliwia precyzyjne spawanie na małych i precyzyjnych obszarach.