Wyślij wiadomość
Created with Pixso. Do domu > Aktualności >

Wiadomości firmowe nt Perfect Laser – perspektywy 3D Inkjet Wall Printer

Perfect Laser – perspektywy 3D Inkjet Wall Printer

2023-01-09

W ostatnich latach, malowidła ścienne 3D są bardzo popularne.Ta zaleta polega na tym, że wydajność malowania jest wysoka, a rysunek jest dokładny.Ogromnie oszczędza zasoby ludzkie, a dzisiaj chodzi o perspektywy rynkowe 3D ściennych atramentowych maszyn.
Ponieważ wspomniano o perspektywach rynkowych maszyny atramentowej ściennej 3D, jakie są zalety korzystania z operacji maszyny atramentowej ściennej 3D w ramach nauki?Po pierwsze, jest ustawiona z góry przez komputer., więc operacja rysowania ściany jest często wykonywana w jednym ruchu.

najnowsze wiadomości o firmie Perfect Laser – perspektywy 3D Inkjet Wall Printer  0najnowsze wiadomości o firmie Perfect Laser – perspektywy 3D Inkjet Wall Printer  1
Kolejną zaletą użycia wtryskiwacza 3D do wykonywania operacji rysowania ścian jest to, że koszt szybkości rysowania jest niski, jak wiele dużych obrazów, jeśli jest to sztuczne malowanie,Nawet doświadczeni mistrzowie mogą potrzebować kilku dni, a nawet kilkudziesięciu.W ten sposób efekt malowania jest wysoki, a koszt naturalnie spada.użycie maszyny do atramentowania ścian 3D nie popełni błędów, co znacznie zwiększa wydajność pracy.
Przedstawiłem przed chwilą zalety maszyny do atramentowania ścian 3D, a jeśli chodzi o perspektywy rynkowe maszyny do atramentowania ścian 3D, to zależy od tego, w jaki sposób jest ona stosowana.I jest również używany do dekoracji domu.Jest bardzo szeroko stosowany. Przemysł atramentowy 3D będzie bardziej zamożny.
Perfekcyjne laser 3D styli ściannych wtryskiwaczy są wiele stylów, pełne funkcje, z dokładnością 9600DPI, i prędkość 64 metrów kwadratowych na godzinę.

najnowsze wiadomości o firmie Perfect Laser – perspektywy 3D Inkjet Wall Printer  2