Wyślij wiadomość
Created with Pixso. Do domu > Aktualności >

Wiadomości firmowe nt Cechy idealnej laserowej maszyny do znakowania laserowego CO2

Cechy idealnej laserowej maszyny do znakowania laserowego CO2

2023-12-04

Cechy idealnej laserowej maszyny do oznakowania CO2

 

Wraz z rozwojem elektronicznej ery informacji, elektroniczne maszyny przemysłowe CO2 laserowe maszyny do oznakowania jest coraz bardziej faworyzowane przez przedsiębiorstwa,ze względu na szeroki zakres zastosowań: większość materiałów niemetalicznych może być grawerowana, np. papier, skóra, drewno, tworzywa sztuczne, szkło, tkanina, akryl, drewno, bambus, guma, kryształ, jade, ceramika, szkło i sztuczny kamień.

najnowsze wiadomości o firmie Cechy idealnej laserowej maszyny do znakowania laserowego CO2  0

 

Seria maszyn do oznakowania laserowego Perfect Laser CO2 ma następujące cechy:

Po pierwsze, oprócz tego, że maszyna może być używana samodzielnie, na linii produkcyjnej można również zainstalować inne kombinacje.

 

Po drugie, może być on szeroko stosowany w komponentach elektronicznych, akcesoriach elektrycznych, medycynie, żywności, rzemiosła, produktach skórzanych, produktach z tworzyw sztucznych i innych gałęziach przemysłu.

Po trzecie, prędkość drukowania i oznakowania może spełniać wymagania wysokiej wydajności, szybkości i niezawodności w nowoczesnej produkcji na dużą skalę.

Po czwarte, rurka laserowa z gazem CO2, system optyczny koncentrujący rozszerzacz wiązki i szybki skaner galwanometru są wykorzystywane w celu zapewnienia stabilnej wydajności, długiej żywotności i bezodpłatnej konserwacji.

 

Po piąte, w tranzystorach, komponentach układu chipowego, układach scalonych, kondensatorach ceramicznych, termistorach i innych trybach, takich jak znaki towarowe logo, znaki są jasne i piękne.

 

Po szóste, profesjonalny system oprogramowania do oznaczania oprogramowania sterowania maszyną do oznaczania opiera się na grafice wektorowej, która jest odpowiednia do obsługi oprogramowania back-end, takiego jak AutoCAD i Photoshop.System jest potężny i łatwy do opanowania..